İşlemlerinizi hızlandırmak için arızalı cihazlarınızı ofisinizden,işyerinizden,evinizden belirlediğiniz saatte uygun ücretli kurye aracılığı ile teslim alıyoruz. Arıza tespit işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sıvı temaslı,yüksek hasarlı gibi teste alınması ve incelenmesi gerekmeyen cihazlarınızı gün içerisinde teslim ediyoruz. Firmamız YURTİÇİ KARGO ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.Kargo gönderimlerinizde anlaşma (Gönderi) kodunu alıcı kısmına yazmanız yeterlidir. Gönderilerinizi YURTİÇİ KARGO şubelerinden yada 444 99 99 YURTİÇİ KARGO hizmet numarasını arayarak kapınızdan aldırabilirsiniz. Kargonuz servis noktamıza ücretsiz olarak 24 saat içerisinde teslimi yapılır.

Servis noktamıza gelen kargonuz, siz değerli müşterilerimize cihazınızın Servis Kaydı yapıldıktan sonra telefon ile alındı bilgisi verilecektir.

Gönderimden sonra kargonuzun takibini buradan yapabilirsiniz.

Kargo Kodları:

Yurtiçi Kargo: 245-078-330Uron BİLİŞİM Kargo gönderiminizdeki yapılması gerekenler;
  • Kargonuzun içerisine mümkünse ürünün sorunlarını yada ne yapılması gerektiğini belirten ufak bir not kağıdı bırakınız.
  • Kargonuzun gönderiminde cihazınızın yanında kesinlikle ( Aksesuar, Sim Kart vs. ) gibi ürünler koymayınız.
  • Orjinal kutu içerisinde gönderiminizi yapmanız tavsiye edilir.
  • Cihazınızın gönderimini yapmadan önce yedeğini (backup) almanız önerilir
  • Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo harici yapılan farklı firma kargolarındaki gönderimlerinizde ödemesi yapılmış olarak bize ulaştırınız.
NOT:Firmamız sadece gönderim (Gelen Kargo) masraflarını karşılar.

Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarda iPhone Servis merkezimize arıza işlemlerini danışabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz : +90 212 273 69 96 /+90 212 273 15 00