iPhone, iPad Ekran Değişimi

 

iPhone iPad ekran değişimi işlemi ekranınızın tamamen yenilenmesini sağlayan teknik bir işlemdir. Kullanmış olduğunuz iPhone cihazı, modeline göre 4 inç ile 5.5 inç arasında farklılık gösterir, iPad cihazı ise 7.9 ile 12.9 inç değerleri arasında değişen ekran büyüklüklerine sahiptirler. Apple cihazları kaliteli malzemeden geliştirilmiş ekran ve fiziksel parçalara sahiptir. Ekran gerçek IPS kalitesini verir. Ancak kullanmış olduğunuz cihazı düşürmeniz yada herhangi bir şekilde darbeye maruz bırakmanız durumunda, ekranın hiç bir şekilde zarar görmeyeceğini yada dayanıklı olacağını kimse garanti edemez. Böyle bir durumda cihazınızın ekranının değişmesi işlemi artık çok önemli ve gerekli bir işlemdir.

 

Firmamız uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermekte ve kullanmış olduğunuz iPhone, iPad cihazlarınızın ekran değişimi işlemini özenle gerçekleştirmektedir. Makul ekran değişimi fiyatları ile bütçenizi zorlamaz ve orjinal ekranı cihazınızı ilk gün gibi sorunsuz, tam performans ve şık bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

iPhone, iPad ekran değişimi İşlemi Neden Önemlidir?

 

Herhangi bir şekilde zarar görmüş ekran sizlere tam performans sunamaz. Bunun nedeni, ekranın yapısındaki zedelenmelerdir. Daha çok çatlama, kırılma olarak gözlemlediğimiz bu zedelenme, mevcut durumda çalışır olsa bile ilerleyen zamanlarda sizlere büyük işlevsel sorunlar çıkarmaya başlayacaktır. Hem ekranın zarar görmüş yani çatlamış olarak kullanılması aynı zamanda görsellik açısından da can sıkıcı olacaktır.

 

Öte yandan cihazınızı uzun süre kullanmaya devam etmeyi düşünüyorsanız yada cihazınızdan memnunsanız, cihaz üzerindeki ekrandaki hasar her zaman için can sıkıcı olmaya devam edecektir. Ekranın yenilenmesi ve ilk gün gibi şık, performanslı olması cihazınızı çok daha kullanışlı bir hale getirir.

 

Ekranınızın yenilenmesi işlemi önemli önemidir çünkü;

 

 • Kırık yada çatlamış bir ekran tam performanslı çalışmaz
 • Böyle bir ekran hiç bir şekilde şık durmaz
 • Böyle bir ekranda cihazı kullanmanız daha zor olur
 • Cihazda yapmakta olduğunuz işlemleri tam göremeyebilirsiniz
 • Cihazın aniden ekranının kapanması söz konusudur
 • Cihazınızda video izlemek can sıkıcı, göz yorucu ve hatta imkansız hale gelir

 

Cihazınızın ekranının yenilenmesi için pek çok neden sıralayabiliriz. Eğer günlük olarak cihazlarınızı kullanıyorsanız, bu gibi olumsuz durumlar çok daha fazla canınızı sıkmaya başlayacaktır. Bu nedenle fazla zaman kaybetmeden firmamıza gelin ve cihazınız için ön analiz yapalım.

 

Firmamız cihazınızın ekranınız ile ilgili problemlerini belirler ve söz konusu problemler ile ilgili çözüm süreci hakkında sizlere bilgi verir. Ekranın nasıl değiştirileceği, ekranın değişim fiyatının ne kadar olacağını ve ekran değişim süresi ne kadar sürecek gibi bilgileri sizlere sunar. Ön analiz yapılması ve ekran ile ilgili arızanın tespit edilmesi tamamen ücretsiz bir arıza tespit sürecidir. Firmamız ile iletişime geçerek yada teknik servis noktamıza gelerek, cihazınızı bıraktığınızda ön analizi kısa bir sürede yaparak, sizleri bilgilendiriyoruz. Sonrasında onay verdiğiniz takdirde iphone ipad ekran değişimi işlemini belirtilmiş olan süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

 

iPhone, iPad ekran değişimi Sonrasında Cihazınız Nasıl Olacaktır?

 

iPhone iPad ekran değişimi işlemi cihazınızın ekranının uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı elinize alıp kullandığınızda, neredeyse ilk gün gibi sorunsuz bir şekilde performanslı çalıştığını göreceksiniz.

 

 • Cihazınız ilk gün gibi şık bir ekrana sahip olur.
 • Orjinal kalitedeki ekranınızda cihazınızı kullanmak artık çok daha keyifli olur.
 • Cihazınızda artık rahat rahat video izleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz.
 • Cihazınız dokunmatiğe bağlı hatalar asla vermeyecektir.
 • Cihazınız gözlerinizi yormayacaktır.

 

Cihazınızdaki ekran arızası giderildiğinde, cihazınızın ekranını çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. Artık orjinal, şık bir iPhone, iPad cihazınızı kullanmaya devam edeceksiniz. Gereksiz ekran bozulmaları, çatlamış, kırılmış, hasar görmüş, çizilmiş ekrandan kurtulmuş olacaksınız. Bu da özellikle de günlük yaşantınızda sürekli kullandığınız bu cihazları takılmadan, performanslı bir şekilde kullanmanızı sağlar.

 

iPhone ve iPad modellerinin ekran değişimi ile ilgili üzerinde durulması gereken bir diğer önemli konuda orjinal parçalardır. Bazı durumlarda, bazı firmalar ikinci el bir ekranı cihaza takabilmektedir, bazı durumlarda ise orjinal ve henüz kullanılmamış ekran takılmaktadır. Bu tamamen müşterinin talebi ile alakalı olmaktadır. Bu aşamada müşterinin talebi genel olarak fiyata göredir. Bu nedenle ekran değişim fiyatları ve iPhone, iPad ekran yenileme fiyatları çoğu zaman piyasada değişkenlik gösterir. Burada siz müşterilerin talepleri de önem arz eder. Kullanmaya devam edeceğiniz cihazınız için orjinal ve sıfır bir ekran tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır. Fiyat bakımından biraz daha yüksek olabilir ancak uzun süre boyunca memnun kalacağınızı da söyleyebiliriz.

 

iPhone, iPad Ekran Değişim Süreci Nasıl İşler?

 

Firmamız, kullanmış olduğunuz iPhone, iPad cihazlarınızın ekranını ilk gün gibi şık, temiz ve performanslı olmasını sağlar. Bunun için müşterilerimizin bizlerden ekran değişim talebinde bulunmaları yada yaşamış oldukları ekran sorununu bildirerek, ekrana bağlı olarak yaşanan bu sorunlar için arıza tespiti talebinde bulunabilirler. Bu süreç ve genel olarak kullanmış olduğunuz Apple cihazlarınızın ekran değişim süreci aşağıdaki gibi firmamız tarafından izlenilen süreçtir;

 

 • Cihazınızdaki ekran sorunu ile ilgili firmamız ile iletişime geçersiniz
 • Cihazınızdaki ekran sorunun kapsamını tam olarak belirleyebilmemiz için cihazınızı teknik servis noktamıza getirirsiniz
 • Teknik servis noktamızda, kısa bir süre içerisinde ön analiz yaparak, cihazınızın ekran sorunu hakkında bilgi sahibi oluruz.
 • Cihazınızın ekran sorunu ile ilgili olarak sahip olduğumuz bilgiler doğrultusunda hangi tamirat işlemini gerçekleştireceğimizi belirleriz
 • Tamirat süresi ve fiyatı hakkında siz değerli müşterilerimize teklif sunarız. Teklifi onayladığınız taktirde, ekran yenileme, ekran değiştirme işlemini gerçekleştiririz.

 

Sizlere cihazınızın ekranı ile ilgili olarak belirtmiş olduğumuz tamirat süreci ve tamirat fiyatını onaylamadığınız taktirde ise hiç bir ücret talep edilmeden cihaz sizlere geri verilmektedir. Sizlere iPhone ve iPad cihazları ile ilgili donanımsal ve yazılımsal hatalar hakkında tüm merak ettiğiniz sorular hakkında cevaplar veriyoruz ve ekran değişim süreci ile ilgili de merak ettiklerinize cevap veriyoruz. Bunun için firmamız ve teknik servis noktamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

iPhone, iPad Ekran Değişimi İşlemi Nereden Yaptırabilirim?

 

iPhone, iPad cihazlarının ekran yenilenmesi, ekran tamiratı için sektörde uzun yıllardır hizmet veren iPhone teknik servis firmamıza güvenebilirsiniz. Sizlere piyasa fiyatlarına kıyasla oldukça  makul fiyatları sunarız, ancak buna karşılık olarak hem kullandığımız parçada hem de genel olarak işçilikte kaliteden ödün vermeyiz. Bu sayede de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış oluyoruz.

 

Apple cihazlarınızın teknik donanımı hakkında bilgili ve uzman kadromuz, cihazınızın ekran değişimi işlemini orjinal parça ile gerçekleştirir. Bu sayede ekran değişimi işlemi sonrasında iPhone veya iPad cihazınızın ekranı hem görsel hem de işlevsel olarak ilk gün hissiyatını ve daha da önemlisi “orjinal” hissiyatı size verecektir. Çünkü kullandığımız parçalar tamamen orjinal olup, ekran değişimi sürecinde ekibimiz oldukça özenli bir şekilde çalışma yürütür.

 

Teknik servis noktamız şimdiye kadar pek çok Apple kullanıcısı müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır. Bu anlamda firmamıza güveniyor ve sizleri de teknik servis noktamıza davet ediyoruz. Dilerseniz öncesinde bizlere hizmet numalarımızdan ulaşarak, tamirat süreci hakkında ön bilgi alabilirsiniz.