Cihaz Sorgulama

Servisimize bıraktığınız cihazınızın durumunu formumuz aracılığı ile sorgulayabilirsiniz.

Dekon Numarası :

Telefon :

Adı Soyadı :

IMEI :

Marka :

Model :

Arıza-Durum :

Servise Giriş :

Servise Giriş Saati :


Görüş Bildirin


Görüş Bildirin


Servisimizde yapılan işlemler 1 yıl firmamız garantisi altındadır.

Türkiyenin her yerinden cihazlarınızı servisimize ücretsiz kargo hizmetimiz aracılığı ile ulaştırabilirsiniz....Detay...

Cihazınızın ihtiyacı olan yedek parçalar için Tıklayınız...

Apple cihazınızın modelini öğrenin

iPad Teknik Servis

iPad teknik servis, Uron Bilişim hizmetleri bünyesinde 2009 yılından bugüne İstanbul ilinde faaliyet göstermektedir. Firmamızın kurulum amacı Apple markalı ürünlerde özel teknik servis hizmetlerinin yürütülmesidir. Uzmanlık alanımız tüm akıllı taşınabilir cihazlar olup özellikle iPhone ve iPad arıza tespit piyasada daha zor yapılabilmesinden dolayı, bu cihazlarda ön plana çıkmaktadır. iPad modeliniz ne olursa olsun (iPad2iPad 3 iPad 4iPad MiniiPad AiriPad Pro) Alanında deneyimli mühendis ve tekniker kadromuz ile İstanbul merkezli olarak tüm Türkiye illerine ücretsiz kargo desteğimiz ile teknik servis hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyat ve daima orijinal parça kullanımı kalite politikamızın olmazsa olmazıdır.

Servisimiz daima hizmet aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Tarafımızdan verilen iPad teknik servis ihzmeti daima titizlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmalıdır. Kalite politikamız neticesinde müşterilerimiz cihazlarını uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabilmektedir.

iPad teknik servis bünyesinde teslim alınan cihazların tespit, tamirat işleyiş şekli :

Tarafınızdan servisimize getirilen cihazınız öncelikle dekont karşılığı teslim alınır, teknik servis personelimiz tarafından ön inceleme yapılarak arıza durumu anlaşılır, daha sonra size fiyat ve zaman bilgisi iletilir, onaylamanız durumunda arızanın boyutuna bağlı olarak verilen süre içerisinde onarım ve test işlemleri tamamlanarak, size verilen dekont karşılığında cihazınız teslim edilir.

iPad teknik servis yurdun birçok noktasından kargo ile alınan cihazların arıza tespit, tamirat işleyiş şekli :

Sorunlu cihazlar kargo ile iPad Teknik Servis'imize ulaştığı andan itibaren kayıt altına alınarak sizlere Tablet cihazınızın durumunu online olarak takip edebilmeniz için, sizlere bir takip numarası verilir, veya okunabilir durumda ise kontrol işlemini imei numaranız ilede sorgulama yapabilirsiniz,bu işlemlerin ardından cihazınız arıza tespit işlemine alınır, bunun neticesinden çıkan onarım / değişim maliyeti siz değerli müşterilerimizin onayına sunulur, ücreti onaylanmayan cihazlarınız her hangi bir arıza tespit ücreti talep edilmeksizin, size kargo ile iade edilir. Ücreti onaylanan cihaz, arızanın boyutunu bağlı olarak en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.

Uzun süreli onarım işlemlerinin durumunu web sayfamızdaki servis durumu  sayfamızdan dilediğiniz zaman cihanızınızı sorgulatabilirsiniz.

iPad Teknik Servis

 

iPhone Teknik Servis bünyesinde, yapılan tüm tamirat, onarım hataları ve parçalar 1 yıl servisimiz garantisi altındadır.

iPhone Teknik Servis olarak  faaliyet alanlarımız,

iPhone Teknik Servis

iPod Teknik Servis

Mac Teknik Servis

iPad Teknik Servis

iPad Pro
Teknik Servis
Detaylı Bilgi Alın

iPad Air
Teknik Servis
Detaylı Bilgi Alın

iPad Mini
Teknik Servis
Detaylı Bilgi Alın

iPad 4
Teknik Servis
Detaylı Bilgi Alın

iPad 3
Teknik Servis
Detaylı Bilgi Alın

iPad 2
Teknik Servis
Detaylı Bilgi Alın

emre iPad-Teknik-Servis