iPad Ekran Tamiri

 

Yıllar önce hayatımıza giren iPad, kullanımı ve teknolojinin son hali tasarımı ile müşterilerinin ilgi odağı haline gelmiştir. iPad dokunmatik ekranı, internet kullanımı v.b işlemleri gerçekleştirirken, portatif ve çok amaçlı bir bilgisayar ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanımı, modeline göre çeşitli hassasiyetler göstermekte olup, kullanımdan kaynaklanan bazı sorunlar ortaya çıktığında, eğer garanti süresi içerisinde ise bağlı olduğu firmaya sorun bildirilebilir. Yetkili firma gerekli işlemleri yaparak müşteriyi doğru şekilde yönlendirip, sorunun çözümünü sağlayacaktır. 

 

Arıza durumlarında iPad ekran tamiri, ekran değişimi veya servisin sunacağı alternatif çözümlerle mümkün olabilmektedir. Ekranda oluşan çizik, dokunmatik hassasiyetinin bozulması ve ürün tarafından algılanamaması, ekran da oluşmuş çatlak kırık v.b sorunlar, teknik servise bildirilmeli, sorunun çözümünde kolaylık sağlamak adına servis yetkililerine doğru ve ayrıntılı bilgi verilmelidir. Çok büyük hasar almış ürünler gerekirse yenisi ile değiştirilmektedir. Led ekran ve ince tasarımı ile iPad ürünleri kullanımda dikkatsizlik olması halinde( düşme, çarpma) tamir gerektirmektedir.

 

Son teknoloji ile üretilmiş ve hemen hemen her yıl daha da üstün performanslarla piyasaya sürülen iPad ürünler, geri dönüşü mümkün olmayan durumlarda iPad ekran değişimi için öncelikle cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa, yetkili servisler tarafından çözüme ulaştırılması her zaman tavsiyemizdir, cihazınızda daha sonra oraya çıkabilecek onarılması mümkün olmayan muhtemel sorunlarda yetkili servisler tarafından cihaz değişim işlemi yapılabilmektedir. Ekran değişimi son derece titiz ve tecrübeli ellerde gerçekleştirilmektedir. Teknik servisimizde tüm yedek parçalar mevcut bulunmaktadır.

 

Türkiye'nin birçok şehrine ücretsiz kargo hizmeti ile ulaşan servisimiz, iPad cam değişimi işlemini itina ile gerçekleştirmektedir. Arıza durumda veya kırılma, çatlama, çizilme durumlarında servisimize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Servisimizi arayarak durumu bildirdikten sonra, görevli kişilerin yönlendirmesi ile iPad ekran tamirini yaptırmanız mümkündür. Son derece pratik kullanımı ile müşterilerinin vazgeçilmezi olmayı başaran iPad, servisimizin güvenilirliğinde, her türlü ekran tamiri, tadilat ve ekran değişimi konusunda oldukça hassasiyetle çalışmaları desteklemektedir. Servisimiz stoklarında her zaman, iPad orijinal ekranı mevcut bulunmaktadır. Servisler iPad ürünlere yaptıkları tadilat işlemleri sonrasında bir süreliğine garanti verebilmektedir yalnız bu durum, servisimiz için için geçerli değildir. İç ekran ya da dış camda meydana gelen bütün hasarlar itina ile tamir edilmekte veya değişimi yapılabilmektedir.

Tüm iPad modellerinin teknik servis işlemleri ve çeşitli iPad arızaları hakkında detaylı bilgi bilgi almak için iPad teknik servis sayfamızı ziyaret ediniz.Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarda iPad Tamir ve iPad Servis merkezimize arıza işlemlerini danışabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz : +90 212 273 69 96 /+90 212 273 15 00