En Güvenilir Servis Hizmeti

Son dönemlerde çok sayıda kişi tarafından kullanılan akıllı telefonların avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunuyor. Akıllı telefon sahiPleri pek çok farklı uygulamayı telefonlarına yükleyerek kullanabiliyor ve kablosuz internet bağlantı hizmeti sunan her yerden dijital platformlara girebiliyor. Bu avantajların yanında, akıllı telefonların çok çabuk bozulması ve ekranlarının kırılması halinde neredeyse kullanılamaz duruma gelmesi sorunları kullanıcıları olumsuz yönde etkiliyor. Bu etkilerden kaçınmak mümkün olmasa da çok kısa zamanda olumsuz durumlardan kurtulmak mümkün. Bunun için en kısa zamanda servisimizle bağlantıya geçmelisiniz. Çok sayıda farklı yerde şubesi bulunan iPad servisleri sayesinde aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanacaksınız.

Alanında Uzman EkiP

Her biri alanında uzman olan çalışanlardan oluşan uzman ekibimiz sayesinde, bozulan, kırılan ya da herhangi başka bir sebeple açılmayan Apple marka tabletler kolaylıkla tamir edilmektedir. Tüm aşamalarla ilgili bilgi alabileceğiniz firma yetkililerimize dilediğiniz anda dijital platformdan ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Size en yakın yerde bulunan iPad teknik servis çalışmayan tabletler konusunda uzman ve eğitimli kişilerden oluşan kadrosuyla her geçen gün daha da gelişmektedir.

Apple markalı tablet tamiri uzmanlık istemektedir. Servisimizin bu marka tarafından üretilen teknolojik cihazlar üzerinde yoğun şekilde çalışması nedeniyle, cihazlar ekiP üyeleri tarafından tanınmakta ve teknik detaylar bilinmektedir. Elinizde bulunan tableti güvenle firmamıza teslim edebilir ve tamiratı yapıldıktan sonra ilk günkü şekilde teslim alabilirsiniz.

Tabletlerin Olası Problemleri

Tabletler, dijital ortamlara girmeyi sağlayan, çeşitli uygulamalar indirilebilecek, bazıları fotoğraf ve video çekebilen taşınması kolay teknolojik cihazlardır. Dizüstü bilgisayarlara oranla hafızaları daha azdır ve dışarıdan bir yükleme yapılması Apple markalı tabletler bakımından mümkün değildir. Apple marka tabletlere Apple mağazası aracılığıyla uygulama yüklenebilmesi için mevcut ve aktif durumda olan bir Apple kimliğine ihtiyacınız vardır.

Tabletteki sorun uygulamaların yüklenmemesi, tabletin hafızası, ekrandaki karanlık, ekranın açılmaması, tabletin aşırı sıcak olması, şarj göstergesi, tabletin şarjı olduğu halde devamlı olarak kapanması, harici cihazları algılamaması gibi sorunlardan bir tanesi olabilir. Bu tür olumsuz durumlarda iPad özel servis olarak hizmet veren firmamız yanınızdadır.Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarda iPhone Tamir ve iPhone Servis merkezimize arıza işlemlerini danışabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz : +90 212 273 69 96 /+90 212 273 15 00