iPad için Destek Servis: Apple’a bağlı olan diğer bir ürün ise iPad ürünüdür. Tablet şeklinde olan bu ürünün bakım ve onarımı iPhone gibidir. Güvenlik açısından güçlendirilen duvarı ile virüslere ve zararlı dosyalara karşı önlem alınmıştır. Bakım ve onarımı için support center uygulamalarını cihaza yüklemek gerekir. Gerekli yazılımlar buradan otomatik olarak güncelleştirilirken, aynı zamanda bakım ve onarımı yapılmış olur.

iPad servis uygulamasından cihazınıza uygun olan en son güncellenen programlar ve güvenlik için gerekli olan program yazılımları bulunur. İnternet aracılığı ile bu servislerden faydalanarak cihaz sorunu çözüm bulabilir. Aynı şekilde servis üzerinden canlı destek hattı ile anlık yazışma sağlayarak sorunlar için çözümler aranabilir.

iPad servis Apple uygulaması dışında Apple müşteri temsilcisi ile irtibata geçerek gerekli cihaz için onarım ve bakım önerileri alınabilir. iPad servis desteğini iPhone telefonları içinde kullanılır. Aynı destek hattından talep açılarak gerekli şikâyet bildirimi yapılır. Belirlenen süre zarfında destek servis problem hakkında geri dönüş yapacaktır. Geri dönüşler çözüm odaklıdır. Kullanılan cihazın daha iyi duruma getirilmesi için gerekli olan teknik bilgiler yönlendirilir. Bakım ve onarımı için uygulamalar önerilir. 

iPad ürünlerinin güvenliği için Apple Store’den gerekli olan güvenlik program ve uygulamaları indirilerek cihaz daha güçlü seviyeye çıkarılmalıdır. Apple iPad servis ile yapılan soru ve hata bildirme desteği tamamen ücretsizdir. Müşteri temsilcisine bağlanıldığı durumlarda standart veri uygulaması üzerinden kesintiler yapılır. Diğer durumlarda Apple destek servisinden yararlanmak, bilgi almak, sorunlara çözüm bulmak için yapılan işlemler ücretsiz olarak müşteriye sunulur.Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarda iPad Servismerkezimize arıza işlemlerini danışabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz : +90 212 273 69 96 /+90 212 273 15 00