Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

Apple dünyaca ünlü teknolojik cihazlar üreten ve dünya çapında çok sayıda kullanıcısı olan bir markadır. Teknolojik elektronik aletler pazarında oldukça büyük bir pay sahibi olan markanın ürettiği akıllı telefonlar oldukça pahalıdır. Firma akıllı telefonların tamiri, kaybolan ya da bozulan aksesuarların tamamlanması konusunda müşterilerine iyi bir hizmet sağlamaktadır. Ancak, garanti süresinin dolmasının ardından bu marka telefonunuzun ekranı için gereken tamir açısından yüklü miktarlarda parayı gözden çıkartmanız gerekiyor. Akıllı telefonların neredeyse tamamında kullanılan geniş ve dokunma yoluyla kontrol edilebilen ekranların avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır.

Bu ekranlar, dizi ya da film izlemek ve dijital platformlarda dolaşmak için oldukça idealdir. Ancak, ekranların kırılması ya da açılmaması halinde telefonlar işlevlerini kaybetmektedir. Eğer kullandığınız iphone ekran değişimi gerektiren bir şekilde hasar aldıysa, servisimizle iletişime geçmelisiniz. Her biri alanında uzman ekibimiz sayesinde, telefonunuz ilk günkü gibi size teslim edilecektir. Ekrandaki hasarlarda, telefonun kullanılması çok zordur. Eğer uzun süre bu hasar giderilmezse telefonun bir daha çalışmama ihtimali de bulunmaktadır. Bu nedenle, hasarın meydana gelmesinin ardından kısa süre içerisinde teknik servisimize başvurun. En kaliteli ve güvenilir hizmeti alacağınız servisimizin farklı yerlerde şubeleri bulunmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi

Yıllardır teknolojik cihazların tamir ve bakımı konusunda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Oldukça uygun fiyatlarla bozulan ya da hasar gören cihazınızın tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Servisimizde her konuda hizmet verilmektedir.

Tamirat Aşamaları

Cihazda ne tür bir problem olduğu öncelikle saptanır. Bu problemin giderilmesi için gerekenler yapılır. Dilediğiniz anda servisimizle iletişim kurarak cihazla ilgili bilgi alabilirsiniz. Cihazınızı teslim aldığınızda problemin giderilip giderilmediği kontrol edilmiş olacaktır. Bu nedenle, ilk günkü kadar sorunsuz şekilde teslim almış olacaksınız. Servisimizde zarar gören ekranlar bakımından iphone ekran tamiri hizmeti de verilmektedir.

Ekran Değişimi

Zarar gören her telefon ekranı ilk aşamada değiştirilmez. Eğer akıllı telefonun ekranında cam değiştirilecek giderilebilecek ölçüde bir hasar varsa iphone cam değişimi yöntemi kullanılarak sorun giderilecektir. Bu yöntemin kullanılabilmesi için yalnızca camda bir hasar söz konusu olmalıdır. Tamirat için hangi yöntemin kullanılacağı uzman ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarda iPhone Tamir ve iPhone Servis merkezimize arıza işlemlerini danışabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz : +90 212 273 69 96 /+90 212 273 15 00