iPhone Tamir

iPhone, kullanım alanına göre farklı şekillerde donanımı sağlanmıştır. Dış dizayn görüntüsü ve kasası ile dış etkenlere karşı önlemi alınmıştır. Teknik sorunlar için ve uygulama hataları için iPhone destek hatları oluşturulmuştur. Kişiler buralardan yardım alarak sorun için çözüm alma yolunu kullanır. iPhone servis program onarım ve bakımı sağlarken aynı zamanda donanım için gerekli olan tamiri de üstlenmiştir. Garantili olan iPhone ürünlerin kırılma, çizilme gibi hatalardan dolayı bazı işlevsel olmayan durumlar ortaya çıkar.

Ekran kırılması, ekran donmaları, ekran kararmaları ve çizilmeleri için gerekli olan tamir servisi bulunur. Tamir servisleri bir telefon mağazası da olabilir. Ya da iPhone teknik servisine sorunu bildirerek gerekli durumda telefon incelenmesi içinde gönderilebilir. Tamir servisleri için garantili ürünlerde ücretlendirme yapılmaz. Fakat tamir edilecek cihaz garanti ürünü dışındaki bir sebepten dolayı hasar almış ve tamire ihtiyacı varsa ücretlendirmeye tabii tutulabilir.

iPhone Canlı Destek Hatları:

iPhone cihazların kullanımı esnasında oluşan hata ve sorunlar için destek hatlarına müracaat edilir. Destek hatları sorunun ne olduğunu belirlediğinde yapılması gerekenler için gerekli bilgide verilecektir. iPhone tamir edilecekse ya da otomatik güncellemeler ile iyileştirmelere gidilecekse bu konu hakkında kişilere detaylı bilgi verilir. Canlı destek hattı anlık yazışmalar ile sorun çözümlerinde bulunur. Aynı zamanda müşteri temsilcisinin aranması ile birlikte destek oluşmasına sebep olacaktır.

iPhone servisi yaşanan problemin donanımda mı yoksa yazılımda mı olduğunu tespit ederek gerekli işlemler için yönlendirmelere başlar. Donanımda olan sorunlar teknik hatalara girdiği için tamir servisi kullanılır. Sorun yazılımda ise genel olarak Apple Store mağaza uygulamaları tercih edilir. Bunun için otomatik güncelleme talimatları ile program sorunları ve hasarları giderilir. Teknik serviste ise genel olarak iPhone’un donanımında yaşanan sorunlar için başvurulan bir alandır. Teknik servis telefon tamiri ve onarımı için gerekli olan hizmeti veren bir yerdir. 

Canlı destek hatları ile iPhone kullanımında yaşanan hata ve sorunlar için temsilci ve teknik eleman bilgilendirilir. Sorun için talep oluşturulur. Talepler sırası geldiğinde iPhone telefonunuzun teknik sorunları için bakım ve onarım çalışmaları yapılarak eski haline getirilir.Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarda iPhone Tamir ve iPhone Servis merkezimize arıza işlemlerini danışabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz : +90 212 273 69 96 /+90 212 273 15 00