Cihaz Sorgulama

Servisimize bıraktığınız cihazınızın durumunu formumuz aracılığı ile sorgulayabilirsiniz.

Dekon Numarası :

Telefon :

Adı Soyadı :

IMEI :

Marka :

Model :

Arıza-Durum :

Servise Giriş :

Servise Giriş Saati :


Görüş Bildirin


Görüş Bildirin


 • Metro ile ulaşım

  Yenikapı - Hacıosman (M2) metrosunun Mecidiyeköy / Şişli durağında indikten sonra “Mecidiyeköy” çıkışını kullanarak meydandan çıkış yaptığınızda Torun Center Kulelerine istikametine giderken Teb ve Yapı Kredi bankasını geçtikten sonra 30 mt ileride Kamil koç üst katındayız bulunmaktadır (1.kat) , ayrıntılı bilgi için haritamızdan bakabilirsiniz.

 • Metrobüs ile ulaşım

  “Avcılar – Zincirlikuyu” veya “Söğütlüçeşme - Zincirlikuyu - Avcılar” hattını kullanarak “Mecidiyeköy” durağında indikten sonra kısa bir yürüyüş ile meydana ulaştıktan sonra Büyükdere caddesi üzerinde Torun Center Kulelerine istikametine giderken Teb ve Yapı Kredi bankasını geçtikten sonra 30 mt ileride Kamil koç üst katındayız bulunmaktadır (1.kat) , ayrıntılı bilgi için haritamızdan bakabilirsiniz.

 • Kendi aracınız ile ulaşım

  1. Taksim yönünden gelirken Büyükdere caddesi istikametinde devam ederken Cevahir Avm’yi geçiyoruz, Torun Center İş Kuleleri istikameti üzerinde devam ederken 30 mt ileride Kamil koç üst katındayız (1.kat) bulunmaktadır, ayrıntılı bilgi için haritamızdan bakabilirsiniz.
  2. Zincirlikuyu yönünden gelirken Büyükdere caddesi istikametinde devam ederken Mecidiyeköy meydan ışıklarından tekrar geriye u yaptıktan hemen sonra Yapı kredi ve Teb bankası önümüze çıkmaktadır, bankaları geçtikten 30 mt ileride Kamil koç üst katındayız (1.kat) ,

Buradayız

Mesaj gönderin